بایگانی دسته: فیلم و عکس

لحظه جنجالی ممانعت پلیس آمریکایی از خروج ظریف در سازمان ملل

در طول حضور مقام های سیاسی کشورمان در سازمان ملل ویدئویی ده ثانیه ای منتشر شد که پلیس آمریکایی از خروج محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان از یک در ممانعت می کند و این برخورد حسابی وایرال شد اما در این ویدئوی ۲۱ ثانیه ای مشخص می شود ظریف از همان گیت خارج شده و ممانعت پلیس اشتباه بوده است.

ادامه خواندن لحظه جنجالی ممانعت پلیس آمریکایی از خروج ظریف در سازمان ملل

دلخوشی های خواننده «ماکان بند»

http://dahinews.ir/wp-content/uploads/2019/03/66665.jpg

امیر مقاره با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:
دلخوشی یعنی بدونی واسه حتی یه نفر مهمی. میدونین همه ی دلخوشی منین؟؟؟❤
⭐️
👇
و اماااااااااا😎
موزیک جدید ٢٩ اسفند از تمام سایتهای معتبر پخش میشه💥💥💥💥💥
.
به اسمه !!!!!!!!!! 🤓🤓🤓
.
(اسمش خیلی باحاله خدایی ، اگر تونستید حدس بزنید 😀) .
راهنمایی( یه تیکه کلام باحال هستش که این روزا خیلی زیاد شده 😉🤓) اگه گفتییییید…😂😎

«کوروش سلیمانی» در ۲۹ سال پیش

کوروش سلیمانی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:
درست است! دیگر همه تقریبا فهمیده ایم که دنیا با همه ى زیبایى ها و لطف ها و مهربانى ها و دشت ها و دریاها و کوه ها و چشمه ها و آهوها و پرندگان و ماهى ها و همه ى قشنگى هاى اش “جاى رنج کشیدن” است، اصلاخوبى هاى اش هم از بس ناپایدار و فرّار هستند که تهِ تهِ شان تنها “رنج” مى ماند از آن ها و “غم” و “غبطه”و “غربت” … حالا بعضى این رنج را صیقلى مى دانند که جلا مى دهد و زلالى مى بخشد و برخى آن را سرنوشتى مقدّر و دردناک مى دانند که راه گریزى از آن نیست … در هر حال چیزى که در آن توافق وجود دارد اصلِ “بودنِ رنج” است در این حوالى … براى کاهش این رنج اگر مى توانى کارى کنى، بسم ا…، اگر هم نمى توانى دستِ کم سعى کن براى دیگران و خودت این رنج را زیادتر نکنى، مردم گرفتارند، رحم کنیم به هم … همین و زیاده عرضى نیست. قربانِ تان … .
•••
اینجا خانه ى عمه ى وسطى ام است. دوقلوهاى اش به دنیا آمده اند و ما هم آمده ایم براى عیادت و تبریک … سال ۵٨ است؛ من جلوى تلویزیون مبله اى که به رسم آن روزگار پیراهن دارد ایستاده ام … حضورِ پنکه مى گوید که زمان باید حوالى تابستان باشد … به شدت خجالتى ام و بلد هم نیستم جلوى دوربین چه کار باید بکنم، راستش ما آن زمان دوربین نداشتیم و این دوربین یکى از اقوام باید باشد که در آینه کمى از دست و فلاش دوربین اش پیداست اما نمى دانم کدام عزیز است … تا جاییکه مى شده مرتب ام ، پاهایم را به هم چسبانده ام و دارم به سختى سعى مى کنم خنده ام که از سر حالتى گنگ دارد مى آید را کنترل کنم … عکس گرفته شد و من حالا بعد از چندین سال آن را دارم براى اولین بار با دقت همراه شما مى بینم … .
•••
آن وقت ها نمى دانستم دنیا جاى چیست، کاش هنوز هم نمى دانستم …

خوشحالی های رامبد جوان برای دخترکش

رامبد جوان با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: سلام به شما رفقای عزیزم.
چند وقته که من و نگار خوشحالیم از دختری که در راهه و هنوز نیومده روزگارمون رو پرنور کرده. می‌گن مردا تا دختر نداشته باشن معنی پدر بودن رو نمی‌فهمن😍چه شود.
آرزو می‌کنم همه‌ی بچه‌ها در سلامت و امنیت و برکت زندگی کنن.
قصدم از این پست به غیر از تشکر از همه‌ی شما و دعاهاتون و تبریک‌هاتون و شاکر بودن به خاطر دخترک جوان😉
اینه که بگم زندگی برای من یعنی تلاش کردن و تلاش کردن و تلاش کردن و جنگیدن و عشق ورزیدن و تلاش کردن و مهربانی کردن و تلاش کردن و انگیزه داشتن و انگیزه ایجاد کردن و تلاش کردن و خلق کردن و تلاش کردن و لذت بردن از این جهان و احترام گذاشتن به تلخی‌ها و تلاش کردن و تلاش کردن و درک کردن ضعف‌هامون و پروروندن قدرت‌ها و استعدادهامون و دوست داشتن دیگران و تلاش کردن و زمین خوردن و دوباره برخاستن و تلاش کردن و حق دادن به همه‌ی موجودات حتی اگه سخت باشه دوست داشتنشون و حتی اگه دوستت نداشته باشن و باز تلاش کردن و تلاش کردن و …. و در آخر اینکه وقتی تصمیم می‌گیری کودکی رو به این دنیا بیاری یعنی باز هم تلاش کردن برای زندگی کردن.
من و نگار هردومون به تلاش کردن و احترام گذاشتن به این جهان با همه‌ی معنیهاش اعتقاد داریم برای همین معتقدیم بچه‌ها مهمترین و باارزشترین معنای این زندگی و جهانن و وجودشون یعنی زندگی ادامه داره.
ورود همشون به این زندگی سخت ولی مهم رو قدر می‌دونیم
.
پ.ن:
احتمالا بعضی‌ها خواهند گفت چرا از اوضاع بد اقتصادی و حال بد و اضطراب نمی‌گیم. چشم می‌گیم؛ اینم تلاش می‌کنیم بگیم.

گلاره عباسی و بهنوش طبابایی در جشن آلبوم «احسان کرمی»

گلاره عباسی نوشت:
با بهنوش جان و‌احسان عزیز در جشن البوم احسان کرمی همیشه رفیق🌹🌺🌹🌺🌹عکس ها هنوز به دستم نرسیده و سلفی خودمون را گذاشتم ✌🏻✌🏻

«شبنم قلی‌خانی» با ریش و سبیل مردانه!

شبنم قلی‌خانی، بازیگر فیلم «انتقال آتش» به کارگردانی محمد کرمانشاهی، عکسی از گریم مردانه خود در این اثر سینمایی را منتشر کرد.
شبنم قلی‌خانی، بازیگر سینما و تلویزیون، عکسی متفاوت از خود را با سبیل و ریش مردانه در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.
او در توضیح این عکس نوشته است: «فیلم سینمایی «انتقال آتش» به کارگردانی بی‌نظیر محمد کرمانشاهی و طراحی گریم هنرمندانه حامد علی‌بخشی/ این گریم فقط برای بخشی از فیلم است نه همه فیلم.»

منبع : خبرآنلاین