هشدار بزرگ PSG به بارسلونا در مورد رئال مادرید!

در جریان مذاکرات بارسلونا و پاری سن ژرمن، برنامه های آتی رئال مادرید به گوش آبی اناری ها رسیده است.

اگرچه رئال مادرید نیز در تابستان امسال خواهان خرید نیمار بود، اما از همان ابتدا نیز مشخص بود که بارسلونا بخت اکثریت دارد و حال که نشریه اسپورت جزئیات جالبی از مذاکرات بارسا و پاری سن ژرمن فاش کرده است.
نام بردن از رئال مادرید در جریان مذاکرات مربوط بردباری جذب سایر ستاره بزرگ تیم فرانسوی یعنی کیلیان امباپه بود. اسپورت مدعی شد که PSG به بارسا نسبت به علاقه رئال مادرید به کیلیان امباپه آگاهانیدن داد و مدعی شد که آنها اطمینان دارند که در تابستان سال ۲۰۲۰، فلورنتینو پرز، سرپرست باشگاه رئال مادرید حرکت بزرگ خود برای خرید امباپه انجام خواهد داد.
کیلیان امباپه هدف شماره یک زین الدین زیدان حتی بالاتر از پل پوگبا است و این رویداد لغایت حدودی روشنگری می دهد که چرا رئال مادرید تصمیم گرفت تا آخر مذاکرات، گمان کردن جذب نیمار را تعقیب کند.
باید دیدن رئال مادرید در تابستان آینده چه برنامه ای برای کیلیان امباپه خواهد داشت، ولی حتی اگر این اتفاق در تابستان بعدی رخ ندهد، قطعا در تابستان سنه ۲۰۲۱ شاهد سعی کهکشانی ها برای خرید ستاره فرانسوی خواهیم بود.
قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن در سال ۲۰۲۲ به انجام می رسد و ممکن است رئال مادرید لغایت آن موقع صبور بوده و از تاکتیک جذب ادن هازارد از چلسی که در تابستان امسال بهره‌گیری کرده، سهم برده و آینده دارترین بازیکن فوتبال دانشمند را جذب کند. پس در جریان مذاکرات با بارسلونا، پاری سن ژرمن به آبی اناری ها در ارتباط با برنامه های سالهای آتی رقیب دیرینه هشدار داده است.

منبع : ورزش سه

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.