کنایه پیشکسوت پرسپولیسی به استراماچونی

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با جذب بازیکن و تقویت در لیگ قهرمانان آسیا هم می‌تواند مدعی باشد.
ناصر محمدخانی با اشاره به عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس برابر سایپا در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: پرسپولیس عملکرد خوبی در این بازی داشت. در چنین زمین‌هایی مانند شهر قدس نمی‌توان انتظار بازی زیبا داشت اما در هر صورت پرسپولیس منطقی بازی کرد و توانست نتیجه لازم را بگیرد.

کنایه پیشکسوت پرسپولیسی به استراماچونی

وی افزود: خوشبختانه پرسپولیس هم روی ریل پیروزی قرار گرفت. بازیکنان به خوبی با یکدیگر هماهنگ شده‌ و توانستند خودشان را به تفکرات کادر فنی نزدیک کنند. بازیکنان پرسپولیس پتانسیل بالایی دارند و توانستند با اجرای برنامه‌های کادر فنی دوباره به صدر جدول نزدیک شوند.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شانس تیم برای چهارمین قهرمانی متوالی اضافه کرد: پرسپولیس مدعی اصلی است چرا که بهترین بازیکنان را دارد. با همین نفرات سه سال قهرمان ایران شدیم و چهارمن قهرمانی را هم جشن خواهیم گرفت.
وی گفت: در ابتدای فصل کمی مشکل هماهنگی وجود داشت که آن هم طبیعی بود. در حال حاضر بازیکنان خودشان را با برنامه‌های کادر فنی جدید تطبیق داده‌اند و شرایط از نظر فنی خوب شده است. امیدواریم که با حفظ این روند چهارمین قهرمانی متوالی هم رقم بخورد.
محمدخانی اضافه کرد: البته تیم به تقویت نیاز دارد. باید در نیم فصل عناصر هجومی خوبی جذب شوند تا بتوانیم در آسیا هم مدعی باشیم.
وی در رابطه با اینکه کالدرون تا ۲۶ دسامبر بابت دریافت مطالباتش به مسوولان باشگاه فرجه داده و هواداران نگران هستند تا او هم مانند استراماچونی ایران را ترک کند، اضافه کرد: شرایط این دو مربی را با یکدیگر مقایسه نکنید. کالدرون هیچ وقت پرسپولیس را تنها نخواهد گذاشت. او از عشق هواداران به تیم مطلع است و با جان و دل برای پرسپولیس کار می‌کند. باشگاه هم در تلاش است تا مشکلات را حل کند. این حق کالدرون است که خواهان مطالباتش باشد اما او هرگز مانند مربیان دیگر تیمش را تنها نخواهد گذاشت.

منبع : ایرنا

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.