واکنش به اظهارات کرونایی مربی سابق ایران

یک رسانه‌ کلمبیایی پیامی که سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در ارتباط با کرونا داد، را بسیار روحیه‌بخش توصیف کرد.

واکنش به اظهارات کرونایی مربی سابق ایران

روز گذشته «کارلوس کی‌روش» از طریق صفحه خود در اینستاگرام نظرش را در مورد ویروس کوید ۱۹ و تاثیراتی که بر زندگی بشر داشته،‌ بیان کرد.
وی در پستی که گذاشت، سعی کرد به علاقمندانش برای مقابله با این ویروس انگیزه و امید دهد.
کی روش گفت:این سیاره مکانی است که باید از آن مراقبت کرد. زیرا قبل از ورود انسان‌ها وجود داشته است.پس همه باید قوی باشند،‌ به جلو نگاه کنند و مسئولیت پذیر باشند.
وی افزود:سیاره ما، انسانیت و جامعه قبل از تولد ما وجود داشته و بعد از ما هم خواهد بود. هیچ‌چیز متعلق به ما نیست. هر یک از ما موظف است از این هدیه ارزشمد که ان را حیات می‌نامیم،‌ در شرایط حاضر و آینده به خوبی مراقبت و محافظت کند. برای همه آرزوی خوبی و سلامتی می‌کنم.
در پی انتشار این پیام، روزنامه ایل‌تمپو، آن را پیامی الهام‌بخش خواند و خوانندگانش را به چند بار مطالعه آن سفارش کرد.
این نشریه نوشت:در ۲ هفته گذشته،‌کوید ۱۹ گسترش بسیار گسترده‌ای در سطح جهان داشته است. در کلمبیا این مساله کاملا به چشم آمد تا جایی که رئیس جمهور فرمان ۱۹ روز قرنطینه کامل در خانه را برای شهروندان صادر کرد. در چنین حال دراماتیک و وحشتناکی که همه در سراسر جهان در حال تجربه‌اش هستیم، چهره‌های هستند که با پیام‌‌های خود باعث آرامش و مقاومت می ‌شوند.
این نشریه افزود: یکی از آنها کارلوس کی‌روش،‌سرمربی تیم ملی کلمبیاست. حرف‌‌های او الهام‌بخش و بسیار با ایجاد انگیزه بود. حرف‌های که ارزش چند بار خواندن را دارد.
کی روش در سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ سکان هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده داشت.

 

منبع : فارس

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.